BAREVNÝ BENEDIKT ANEB 7 DNÍ S MALÍŘI

Rádi bychom pozvali všechny milovníky výtvarného umění k nám do Centra Benedikt v Mostě, kde bude probíhat jubilejní desáté setkání s výtvarníky, kde budete mít opět jedinečnou příležitost nahlédnou pod štětce výtvarníků, podiskutovat s nimi, a zažít tak příjemné chvíle, které se nesou spolu s touto kulturní pravidelnou událostí, která si za deset let získala na Mostecku celou řadu příznivců.

Pozvánku jsme pojali i jako krátké nahlédnutí do ateliéru výtvarníka, Mosteckého rodáka a dlouholetého ředilete LŠU v Mostě, pana Josefa Zedníka, kam jsme se zajeli podívat s naší kamerou a který nás vlídně přijal, a vyřizujeme srdečné pozdravy z Olešné v Brdech.

Barevný Benedikt aneb 7 dní s malíři. Zahájení události je 25. července , zakončení 1. srpna v 15 hodin, kdy bude probíhat vernisáž v druhém poschodí Centra Benedikt se slavnostním přípitkem v 17 hodin.
Během vernisáže bude probíhat aukční prodej výtvarných děl umělců.

Těšíme se na vás.

odkaz na videopozvánku s Josefem Zedníkem zde:

https://www.youtube.com/watch?v=OlL_9pGAlws


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » BAREVNÝ BENEDIKT ANEB 7 DNÍ S MALÍŘI | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.