Centrum BENEDIKT Most získalo ocenění

Sdružení českých spotřebitelů předalo 24. listopadu 2014 na krajském úřadu dvanáct cen letošní, už čtrnácté krajské ankety Spokojený zákazník. Spolu s projektovým ředitelem sdružení Liborem Novákem ceny předávali hejtman Oldřich Bubeníček a Radek Černý, předseda Komise pro zemědělství a venkov Krajské rady Ústeckého kraje. Právě z Fondu ÚK byla soutěž finančně podpořena.

Jednou z oceněných firem je OBEX MOST, která vlastní rekreační areál s ubytováním, restaurací a sportovním vyžitím na Benediktu v Mostě. Cenu má za velmi příjemné prostředí, vybavenost kurty, bowlingem a prostory pro školení a oslavy.

Ocenění převzala ředitelka společnosti Jitka Sidorová, z rukou Ústeckého hejtmana Oldřicha Bubeníčka.

„Cena je udělována buď na návrh přednesený členem Sdružení českých spotřebitelů, a nebo zástupcem místních či podnikatelských samospráv,“ sdělil Zbyněk Šebesta z kanceláře hejtmana. Ocenění se uděluje na dva roky. V sídle oceněné provozovny může být až do konce roku 2016 vyvěšen certifikát o ceně Spokojený zákazník.

Hejtman Oldřich Bubeníček poděkoval všem oceněným za to, že díky jim přibývá v našem kraji spokojených klientů, zákazníků a uživatelů nejrozličnější služeb a ocenil také fakt, že náš kraj byl před čtrnácti lety u zrodu této potřebné soutěže - doposud se k němu připojily jen tři kraje v Čechách a dva na Moravě.


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » Centrum BENEDIKT Most získalo ocenění | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.