KONCERT FLAMNGO ZRUŠEN

Vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci, která se bohužel nelepší, rušíme zítřejší koncert kapely Flamengo, a předkapely Penál. Rozhodnutí vzniklo po domluvě s kapelou, agenturou a organizátorem koncertu. Předběžně se koncert přesune na jarní období pokud to situace dovolí, a o přesném termínu budeme s předstihem informovat. Předplacené vstupné bude v předprodeji vráceno oproti vstupence. Děkujeme všem kteří měli v plánu navštívit naše centrum Benedikt za pochopení.


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » KONCERT FLAMNGO ZRUŠEN | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.