Koncert FLIGHT ATTENDANT (Nashville, USA)

Flight Attendant (Nashville, USA), 7. 11. 2022 v 19:00, Vstupné: 250,-

Představte si, že polonahý showman Freddie Mercury zpívá třeba s Depeche Mode, nebo s The Cure. Máte to? Těžká představa… A přesně takhle těžko představitelná směs je kapela Flight Attendant. Alternativní grunge, pop, chraptivé kytary, hodně sexy zpěv, a ještě k tomu harmonie z Nashvillu! Dvě holky, dva chlápci, bezstarostní, drzí a velmi individuální. Jejich hudbu těžko zařadíme. Kašle na módní trendy, proto nejspíš nezestárne a s chutí si ji poslechneme i za dvacet let, stejně jako třeba ty depešáky.

Letos v srpnu zahráli na hlavní stagi legendárního Tomato Arts Festivalu v Nashvillu pro 5 tisíc diváků, a hned druhý den si jejich koncert objednávaly snad všechny nashvillské kluby, a že jich tam jsou desítky, a v každém se denně hraje a je plno. Flight Attendant ale už měli naplánované podzimní evropské turné na podporu svého nového alba, které mimochodem produkoval Charles Yingling, který za nahrávky s Willie Nelsonem získal ocenění Grammy.

Muziku Flight Attendant, chraptivou, hypnotickou, s živou violou, nonšalantní energií zpěvačky a potenciálem nestárnoucích písniček, nezařadíme do žádné škatulky, stejně jako před mnoha lety nikdo neuměl zařadit třeba Velvet Underground.
Po parádním koncertu londýnských Cinelli Brothers tak můžeme očekávat, že v pondělí 7. listopadu v Mostě na Benďáku se představí další kapela, která má skvěle našlápnuto ke startu na celosvětovou scénu. Tak si to nenechme ujít!

Videopozvánka na kanálu Youtube "Benedikt Most"


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » Koncert FLIGHT ATTENDANT (Nashville, USA) | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.