KONCERT LEWIS CREAVEN BAND 28.5.2019

28. května se v rámci svého vůbec prvního českého turné v Centru Benedikt představí britský kytarista Lewis Creaven. Lewis se narodil v Bristolu, v Anglii. Ve svých deseti letech začal hrát na kytaru a již ve čtrnácti začal vystupovat na koncertech. Zamiloval si blues a s podporou svého otce a bratra založil kapelu, která se specializuje na hudbu šedesátých a sedmdesátých let. Lewis spolupracuje s předními anglickými umělci a skladateli, jako jsou například Russ Ballard, Eddie Martin, nebo například Matt Woosey.
Lewis každoročně účinkuje na více než dvou stech koncertech, za což si získal uznání a reputaci nejen v Anglii, ale i po celé Evropě. Za svou kariéru již podnikl několik turné po Anglii, ale i Německa, Francie, a Austrálie.
Na koncertech uslyšíte autorskou hudbu z jeho čtyř CD, ale také oblíbenou klasiku, jako například Jimi Handrix, Cream, Led Zeppelin a další. Na svém českém turné se představí za doprovodu Tomáše Skřivánka a Jana Ježka, které můžete znát z kapel jako jsou Plastic people of the universe, nebo Krch off band.”

Začátek koncertu je v 19. hodin. Vstupenky na místě akce za 250,- Kč


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » KONCERT LEWIS CREAVEN BAND 28.5.2019 | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.