KONCERT - STEVE CLARKE TRIO (USA) 1.říjen

Steve Clarke (USA) – baskytara,
Walter Fischbacher (USA) – klávesy,
Richard Münchhoff nebo Ulf Stricker (D) – bicí.

Excelentní basák Steve Clarke (USA) se opět spojil s klávesistou Walterem Fischbacherem (USA) a bubeníkem Richardem Münchhoffem (D). Ti tři se znají hráčsky i lidsky více než dokonale a vědí tedy, jak udělat dohromady pořádnou show. Steve Clarke, vynikající jazzový baskytarista z Bridgeportu v Connecticutu vydal osm sólových alb (poslední album “Sparkle”, 2016) a 58 alb s dalšími umělci. Je odborníkem na „crafting engaging sets“ neboli řemeslně dokonalé sety, chytlavé groove a oslnivá sóla. Na jeho albu New Beginnings hostuje též Mike Stern. Steve koncertuje pravidelně v USA i Evropě. Clarkovy přirozeně plynoucí kompozice obsahují mnoho zručně uchopené fusionové inspirace, zatímco jeho plný tón a důmyslné linky a slapovací technika uchvacují publikum. Vystupoval po boku jazzových velikánů jako jsou Mike Stern, Sherri Winston a Sam & Dave.

Toto turné bude Steveovým posledním návratem do Evropy, po tříleté přestávce.

1. říjen, 19:00 hodin, vstupné na místě 200,- Kč

GDPR:
V rámci akce "Hudební Benedikt" bude pořizována fotodokumentace a videozáznam průběhu akce. Fotografie a video bude použito pro marketingové účely a propagaci areálu BENEDIKT MOST, na www stránkách, a na FB profilu centra Benedikt. Použité materiály budou použity maximálně po dobu 10 let.


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » KONCERT - STEVE CLARKE TRIO (USA) 1.říjen | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.