KONCERT - THE CATFISH

Na mostecký Benedikt přijedou rovnou z víkendového šumperského festivalu Blues Alive angličtí The Catfish. A uslyšíte od nich nejméně tři hudební žánry v jednom: rock, blues a gospel.

The Catfish pochází z jihoanglického hrabství Sussex, jsou několikanásobní držitelé ceny British Blues Awards a obvyklé hlavní hvězdy festivalů po celé Anglii posledních dvou tří let. Čtyři výteční muzikanti, dlouhé energické balady, klasické Hammondky táty Paula Longa, kvílivá kytarová sóla jeho syna Matta, mistrovské výkony jedné z nejžhavějších mladých anglických kapel. Silová valící se muzika připomene dunící Led Zeppelin, uhrančivé Black Sabbath a k tomu vesmírné klávesy Alana Parsonse.

Návštěvníci na jejich koncert obvykle prý nemůžou dlouho zapomenout. Poslední CD Burning Bridges jim vyšlo letos7. května a na obalu je nějaký chlapík, který vstupuje do plamenů. V plamenech ale prý budou odcházet všichni, kteří si nenechají ujít koncert v Hotelu Benedikt Most.

The Catfish (Sussex, UK) Matt Long - zpěv, kytara, Paul Long - Hammondky, zpěv,Dusty Bones - basa, Kevin Yates – bubny, zahrají v pondělí 18. listopadu v 19 hodin, v Hotelu Benedikt, Rekreační 1048, Most, vstupné 300 korun.


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » KONCERT - THE CATFISH | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.