KONCERT: Three For Silver (USA)

VIDEOPOZVÁNKA: Three For Silver (USA) - 9. března / 19:00 hod.

Kapela se vrací po fanatsické loňské tour zpátky čech. Virtuózní houslista a fantastický zpěvák a skladatel známý pro jeho rozsáhlý basový hlasový rozsah skvěle doplňuje úžasnou akordeonistku a zpěvačku s opravdu nádherným hlasem a samorostlého kontrabasistu s waitsovskou barvou hlasu. Chyba těch, kdo neochutnají jejich vyjímečnou muziku, kterou je těžké zaškatulkovat do konkrétního žánru. Přijďte si k nám do centra Benedikt užít parádní koncert ! Rádi vám vozíme umělce z celého světa :-)

Sledujte i náš FB profil "Benedikt Most" a "Hudební Benedikt" kde je více podrobností a videoupoutávky na naše koncerty.


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » KONCERT: Three For Silver (USA) | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.