KONCERT: Ulrich Elisson (USA)

Pětkrát po sobě získal Ulrich Ellison ocenění Nejlepší live kapela v Texasu a dvakrát k tomu připojil ocenění Nejlepší kytarista. Tím se zařadil do party legendárních texaských kytaristů jako Stevie Ray Vaughan, Johnny Winter nebo Freddie King. Třikrát byl nominován na cenu časopisu Downbeat – to je v americké konkurenci tisíců kapel víc, než kdyby vyhrál desetkrát po sobě cenu Eurovize.

Jeho super-sonickou kytaru ovlivňuje božský Jimi Hendrix. Letošní Ulrichovo album Power of Soul je poctou Jimimu a možná naznačuje, jak by Jimi hrál dneska. Mmch. na CD s ním jako host zpívá jeden z nejhlasitějších rockových zpěváků, legendární Chris Farlowe, známý z kapel Colosseum nebo Atomic Rooster.

Ulrich Ellison je asi největší americká hvězda, která zatím v Mostě hrála. Přijede i letos – v pondělí 25. dubna na Benedikt, kde na jediném koncertu v Česku předvede jeho nové trio z Texasu nadupanou show, ďábelskou kytaru a řízný rock. Jeho koncerty mají atmosféru velkých festivalů a současně sousedskou náladu malého klubu. Ulrich prostě miluje publikum a jenom pro něj celý večer hraje. Tak si to nenechme ujít!

Koncert: Ulrich Ellison (Austin, Texas, USA)
(Ulrich Ellison: kytara, zpěv
Marc-Inti Männel Saavedra: baskytara
Jason McKenzie: (bubny)

Termín: pondělí 25. dubna 2022 v 19:00
Místo konání: Hotel Benedikt Most (Most, Rekreační 1048, tel. 476 000 055, www.benediktmost.cz)

Doprava: MHD, autobus č. 5, zastávka Benedikt (100 m.), Zázvorová (500 m.). http://www.dpmost.cz/data/jr_mhd-2022/linka_05_smer_a.pdf

Vstupné: Kč 200


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » KONCERT: Ulrich Elisson (USA) | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.