KONCERT - VANJA SKY

Získala svoji první kytaru ve svých 19-ti letech, a prvním impulsem kde se rozhodla právě ke hře na kytaru byla návštěva živého vystoupení které se konalo poblíž jejího rodného města Buzet v Chorvatsku.
Jak Vanja sama říká „Bylo to bláznivé. Ve vzduchu jsem cítila zvláštní energii, nemohu to ani popsat. Rozhodla jsem se, že chci hrát na kytaru právě tehdy a tam - a když se pro něco rozhodnu, tak to tak musím i udělat“. Svou první levnou kytaru si objednala na internetu a začáteční lekce dostala právě od kytaristy z vystoupení které ji tolik inspirovalo. Vanja se hře na kytaru odhodlala natolik, že ukončila svou práci jako šéfkuchařka a věnovala kytaře veškerý svůj volný čas.
Zhruba o dva roky později odešla domů, aby se připojila ke skupině v hlavním městě Chorvatska Záhřebu. Koncerty v Srbsku, Slovinsku, Německu a její rodné Chorvatsko jí umožnily zdokonalit své dovednosti nejen jako hráčce na kytaru, ale zároveň i ve zpěvu. Skládá si texty, inspiruje se svými pocity, a vášněmi. Má silný hlas který pasuje se stylem blues dohromady
Ještě dřív než si dokázala Vanja sama představit, začala nahravát desky s největšími hvězdami bluesového žánru. Její první zastavka byla ve studiu Besie blues v Stantonville ve státě Tennesee, v domově producenta Jimmyho Gainese, mimo jiné i držitele americké hudební soutěže Grammy, a tam nahrála i svou skladbu Low down Dirty“. Tuto skladbu nahrála se spoluhráčem na kytaru Mikem Zito a Bernadem Allisonem. Spolupráce s těmito muzikanty vyústila v uvedení debutové desky Bad Penny což je album moderního elektrického Blues s nádechem Rock 'n' Rollu.

První a jediný koncert v čr v rámci turné Vanji Sky !

Datum koncertu je 5. března, a první tóny Vanjiny kytary uslyšíte v 19. hodin. Vstupné na místě 250,-Kč / osoba.


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » KONCERT - VANJA SKY | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.