POZVÁNKA NA KONCERT - THE RAINBREAKERS

Stejně jako Beatles jsou The Rainbreakers z Liverpoolu a stejně tak přinášejí nadechnutí čerstvého vzduchu. Dynamika, napětí, energie, rock, blues, psychedelie, zvuk třetího tisíciletí a fenomenální kytarista Charlie Richards. Jsou naštvaní, rebelují proti konzumnímu životu a na pódiu krvácí. Podobně koncentrovaně a urputně hrála ve svých začátcích legenda 60. let The Free. Na dvou prestižních britských festivalech Great British Rock and Blues Festival a Wilderness Festival v roce 2016 Rainbreakers tak zaujali publikum i odborníky, že byli ihned nominováni do British Rock Awards v kategorii Nejlepší začínající kapela.

Klasický bigbít pro dvě kytary, energie jako z elektrárny a elán třicátníků, to jsou liverpoolští Rainbreakers. Nenechte si to ujít.

Koncert: The Rainbreakers (Liverpool, UK) Ben Edwards - zpěv, kytara, Charlie Richards - kytara, Peter Adams - basa, Sam Edwards - bubny

Termín: neděle 3. 11. 2019 v 19:00

Místo: Hotel Benedikt, Rekreační 1048, Most http://benediktmost.cz

Vstupné: Kč 300


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » POZVÁNKA NA KONCERT - THE RAINBREAKERS | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.