Skupina KATAPULT na Benediktu - 4. Ples Benediktu

Ano ! Legendální a živoucí rocková legenda Olda Říha se svou skupinou KATAPULT bude hlavním hostem v pořadí již čtvrtého plesu v našem centru Benedikt 20. února 2016. Srdečně zveme všechny milovníky kvalitního českého rocku na ples, na který budete zaručeně rádi vzpomínat. Nikde jinde se neocitnete živé rockové legendě tak blízko, jako právě u nás v našem příjemném a domácím prostředí naší vinárny. Sice nám není znám playlist skladeb, které zazní na plese, nicméně nemáme obavy, že neuslyšíme nejznámější "fláky" jako jsou: Někdy příště, Hlupák váhá, Půlnoční závodní dráha, Blues opuštěný postele, Barborko, Vojín XY hlásí příchod, A co děti mají si kde hrát...... Poslední jmenovaná skladba je textařským počinem Ladislava Vostárka, známým tvorbou textů pro neméně známou a legendární skupinu TURBO, která byla byla naším hostem na druhém plese Benediktu, a sám textař Láďa Vostárek poctil svou návštěvou naše centrum, kde si kapelu TURBO sám osobně uvedl.

Jako doprovodná kapela bude účinkovat živá skupina GLOBUS BAND, která vás jistě nenechá dlouho sedět na židlích. Žánrové rozpětí GLOBUS BANDu je široké, od polky až po rock, takže si jistě každý přijde na své.

Ples Benediktu je tradičně pojatý jako charitativní. Veškerý finanční výtěžek z vašeho vstupného a z bohaté tomboly, která nebude chybět na našem plese, poputuje pro organizaci, spolek, nebo ústav který bude zveřejněn, a symbolický šek s celkovým výtěžkem bude předán ředitelce centra Benedikt Jitce Sidorové.

Celým charitativním plesem v našem centru Benedikt bude provázet moderátor Vlasta Korec.
Chybět nebude půlnoční překvapení !!

Vstupenky lze zakoupit pouze v našem centru

Cena vstupného 250,- Kč

Poděkování firmám:
KNAUF, OBEX Most s.r.o., BENEDIKT Most, BELA Most za sponsoring a organizaci.

Odkazy z uplynulých plesů na Benediktu skupin TURBO a
GLOBUS BAND - https://www.youtube.com/watch?v=uUtCcHBFx2o
TURBO - https://www.youtube.com/watch?v=NYEkR92GIQQ
https://www.youtube.com/watch?v=ro-bazSzo5E


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » Skupina KATAPULT na Benediktu - 4. Ples Benediktu | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.