Vánoční Jazzovaní na Benediktu

Jazz, blues, latin, easy funk.....
Nejen tyto žánry se ponesou kulturním centrem Benedikt v Mostě !
Kulrtuních akcí je vzhledem k opatřením poskrovnu, ale i přes to jsme rádi, že jsme mohli pro širokou veřejnost, uspořádat tuto parádní předvánoční akci, a věříme, že i přes vánoční shon, a stres si najdete alespoň chvilku času, kdy se odtrhnete od předvánočního shonu.
Během kulturního podujetí je k dispozici na vinárně bar s obsluhou, s výčepem pivních speciálů pivovaru Zichovec, stálá nabídka minutkových jídel, široký výběr kvalitních českých vín, a samozřejmě i nealkoholických nápojů.
Ale z5 k muzice, a k účinkujícím.....
Martin Rufer Quartet je komorní jazzové uskupení, které založil klavírista Martin Rufer. Podnětem byl Václav Purchart (majitel klubu Rokáč Vinohrady v Mostě) a skutečnost, že v Ústeckém kraji takřka neexistovala jazzová scéna. Stálými členy jsou: Martin Rufer (piano), Jiří Vodrážka (kytara), Daniel Bleha (saxofon) a Marek Cicko (bicí).
V roce 2018 natočil pod Warner Music Group desku Zapomenutý příběh s Ondřejem Rumlem, Bolkem Polívkou a dalšími hudebníky.
Působí také v projektu Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha jako druhý pianista. Ve stejný rok založil vlastní skupinu Martin Rufer Quartet. Martin také spolupracoval např. s Vladimírem Hronem, Michalem Horáčkem, Ilonou Csákovou, Bohušem Matušem a dalšími osobnostmi české scény populární hudby. V současné době také působí jako klavírista v Big Bandu VOŠ Jaroslava Ježka pod vedením Milana Svobody a jako host Bohemia Big Bandu pod vedením Bohuslava Volfa. Mezi lety 2016 a 2019 působil v Big Bandu Zdenka Tölga. Je také hudebním lektorem na letních táborech.


© 2023 Insion Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Benedikt Most » Vánoční Jazzovaní na Benediktu | Bowling

 

Benedikt Most
Rekreační 1048, 434 01 Most

tel./fax: 476 000 055, e-mail: infobenediktmost.cz

  
Podnikové vzdělávání zaměstnanců II., název projektu: Podnikové vzdělávání společnosti OBEX Most s.r.o., registrační číslo CZ. 03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012200, prioritní osa OPZ: Podpora zaměstnanosti a adaptability pracovní síly.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.